مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من باغ انگور سفید بیدانه دارم در منطقه خراسان رضوی قوچان هست من می خواهم از این انگورهای طرف شما با انگور سفید بی دانه پیوند بزنم ایا صرف به سود هست وآیا از نظر پیوند می‌شوند یا نه از جنابعالی،خواهشمندم اینجانب را راهنمایی کنید چون باغ من به...

سلام من باغ انگور سفید بیدانه دارم در منطقه خراسان رضوی قوچان هست من می خواهم از این انگورهای طرف شما با انگور سفید بی دانه پیوند بزنم ایا صرف به سود هست وآیا از نظر پیوند می‌شوند یا نه از جنابعالی،خواهشمندم اینجانب را راهنمایی کنید چون باغ من به روش داربستی انجام دادم وامسال هم از کنده ها آره کردم به خاطر سرمای منفی ۳۰ خشک شدن چون این انگورها در برابر سرما مقاوم هستن با تشکر

ادامه
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ