درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه پرورش و عرضه انواع نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری توسط کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.

میاندواب نهال سالانه با تولید بیش از ۵۰۰۰۰ اصله نهال تضمینی، با کیفیت و با قیمتی مناسب بخشی از نیاز این بازار را برآورده می‌کند.
تولید انواع نهال های کمیاب و خاص ( اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگورهای خاص و کمیاب، انواع نهال های زرد الو، هلو،شلیل، سنجد، سیب، گلابی، بِه، انگور، عناب، زرشک، بادام، خرمالو، الوشابلون، البالو، گیلاس، توت و...) تخصص ماست.

میاندواب نهال با عقد قرارداد با پایانه های اتوبوس رانی جهت انتقال نهال ها در سریع ترین زمان ممکن به تمام‌ نقاط کشور، تمامی نهال ها را در بسته بندی مخصوص و ضد عفونی شده که تا یک هفته بدون آب هم دوام دارند به دست مشتریان عزیز می‌رساند.
کلیه نهال های میاندواب نهال با بهترین کیفیت و از ارقام اصلاح شده و تجاری هستند که عاری از هر گونه افات و بیماری می‌باشند.
 
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور راهنما و پاسخگوی سوالات شما عزیزان می‌باشند.
دوستان عزیز همچنین میتوانند با عضو شدن در کانال تلگرامی ما از قیمت روز نهال ها مطلع شوند.
Image

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام