خرید نهال گوجه قرمز آمریکایی

یکی از ارقام نهال گوجه سبز، نهال گوجه قرمز آمریکایی است که به آن آلوچه قرمز آمریکایی نیز گفته میشود و همانطور که از نامش پیداست میوه این رقم به رنگ قرمز میباشد و  اغلب به صورت تازه خوری مصرف می گردد. حتی برگ و تنه ی این درخت قرمز می باشد و زیبایی خاصی به باغ شما می دهد.

هر درخت بالغ گوجه قرمز آمریکایی می تواند بیشتر از بیست کیلو گرم میوه در سال تولید کند. باغداران عزیز توجه داشته باشند که هرس صحیح موجب می شود که میوه های این درخت به صورت همزمان برسند. میوه های نهال گوجه قرمز آمریکایی بصورت خشک شده و برای لواشک نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

 نهال گوجه قرمز آمریکایی

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گوجه قرمز آمریکایی با ما تماس بگیرید

نهال گوجه قرمز آمریکایی در خاک های حاصلخیر، سبک و عمیق با PH حدود 5 الی 6 رشد بسیار مطلوبی خواهد داشت. همچنین بستر این رقم بایستی زهکشی مناسبی شده باشد زیرا تحمل غرقابی بودن را ندارد. نهال گوجه قرمز آمریکایی رقمی بسیار زود بازده و میانرس میباشد.

نهال گوجه قرمز آمریکایی در مقابل آفات و بیماری ها مقاومت بسیار خوبی نشان میدهد اما با این وجود سمپاشی صحیح و به موقع همیشه توصیه میشود. .نهال گوجه قرمز آمریکایی بعد از حدود 2 تا 5 سال به مرحله میوه دهی می رسد و به دلیل خاص بودن میوه سود دهی مناسبی نیز خواهد داشت.

فواصل کاشت نهال گوجه قرمز آمریکایی در باغات بصورت استاندارد 4 متر در 4 متر تعیین میشود و آبیاری این رقم نیز به میزان 15 لیتر در هر هفته باید انجام گیرد. عمر اقتصادی نهال گوجه قرمز آمریکایی بصورت تقریبی در حدود 25 سال برآورد میشود. تحمل سرمای زمستانی این رقم نیز تا 30 درجه سانتیگراد زیر صفر میباشد.

 نهال گوجه قرمز آمریکایی

مشخصات نهال گوجه قرمز آمریکایی میاندوآب نهال

  • رقم میانرس
  • عالی جهت تازه خوری و لواشک
  • میزان آبیاری: 15 لیتر در هفته
  • فواصل کاشت نهال: 4 در 4 متر
  • تحمل سرما: تا منفی 30 درجه 

 

 میاندوآب نهال

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ