خرید نهال گوجه سبز نخجوان

نهال گوجه سبز نخجوان یکی از ارقام بسیار درشت و آبدار گوجه سبز است که باردهی خوبی داشته و بسیار اقتصادی میباشد. نهال گوجه سبز نخجوان رقمی تجاری است که در صورت کاشت و رسیدگی صحیح سوددهی خوبی خواهد داشت زیرا  هم در داخل بسیار بازار پسند بوده و هم جهت صادرات بسیار مناسب است.

بعد از سپری شدن سالهای ابتدایی کاشت نهال گوجه سبز نخجوان میزان باردهی آن افزایش چشمگیری خواهد داشت و باردهی این رقم در حدود 40 تن در هکتار محاسبه شده است. فواصل کاشت نهال گوجه سبز نخجوان در زمین‎های مسطحبصورت استاندارد  4 متر در 4 متر در نظر گرفته میشود.

 نهال گوجه سبز نخجوان

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گوجه سبز نخجوان با ما تماس بگیرید

یکی از ویژگی های درخت گوجه سبز نخجوان ارتفاع مناسب آن و چیدن آسان محصول میباشد. نیاز آبیاری نهال گوجه سبز نخجوان هفته ای یک بار و به میزان 15 لیتر برای هر اصله نهال بوده که بصورت عمیق انجام میگیرد. آبیاری مناسب و صحیح موجب افزایش راندمان و بهره‎وری این درخت و تولید میوه‌های پرآب و خوش طعم می‌شود.

نهال گوجه سبز نخجوان در فصل تابستان از تحمل گرمایی مناسبی برخوردار است. همچنین باید توجه نمود که نهال گوجه سبز نخجوان را باید در مکان‎هایی با تابش کافی و نور مستقیم آفتاب کاشت زیرا این رقم با مکان‌های سایه سازگاری خوبی نخواهد داشت.

نهال گوجه سبز نخجوان رقمی زودرس و زودبازده میباشد که زمان رسیدن میوه آن هفته دوم اردیبهشت ماه بوده و یکی از ویژگی های این میوه هسته بسیار ریز آن است. از افات مضر برای نهال گوجه سبز نخجوان، شته، کنه‌های گیاهی و شپشک‌ها میباشند که با سمپاشی صحیح و به موقع جایی برای نگرانی نیست.

 نهال گوجه سبز نخجوان

مشخصات نهال گوجه سبز نخجوان میاندوآب نهال

  • هسته ریز و بسیار آبدار
  • رقم تجاری و زودبازده
  • میزان آبیاری: 15 لیتر در هفته
  • فواصل کاشت نهال: 4 در 4 متر
  • عمر اقتصادی: در حدود 40 سال
  • زمان رسیدن میوه: هفته دوم اردیبهشت ماه

 

میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ