نهال گوجه سبز مراغه

نهال گوجه سبز مراغه یکی از ارقام اصلاح شده گوجه سبز میباشد که کیفیت و باردهی بسیار مطلوبی دارد.زمان رسیدن این نوع رقم آلو در اواخر اردیبهشت بوده و ماندگاری میوه بر روی تنه ی این درخت تا اواخر مرداد میباشد.

از ویژگی های بارز  پیش رس بودن و نو باری آن میباشد. درخت گوجه سبز مراغه تقریبا 40 سال عمر میکند و هر درخت تقریبا به مقدار 300 کیلو محصول میدهد.  خشکبار این محصول برای صادرات در درجه یک صادرات قرار گرفته است و به کشورهای آذربایجان و سایر کشورهای همسایه صادر میشود.

میوه نهال گوجه سبز مراغه در واقع همان آلوی مراغه می باشد که وقتی این آلو ها کال هستند، کاملا شبیه به گوجه سبز بوده و به عنوان گوجه سبز فروخته میشوند. نهال گوجه سبز مراغه، نهالی بسیار پربازده و پر سود می باشد.

نهال گوجه سبز مراغه

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گوجه سبز مراغه با ما تماس بگیرید

از نظر مقاومت در برابر سرماى زمستانه، نهال گوجه سبز مراغه در مقابل دمای 25 الی 30 درجه زیر صفر مقاوم میباشد و نیازهاى سرمائى این رقم با 500 تا 1800 ساعت دماى کمتر از هفت درجه سانتى‌گراد برآورده مى‌شود.

درخت گوجه سبز مراغه هر نوع خاکی را می تواند تحمل کند به شرط آنکه زهکش آن مناسب باشد چون به آب ایستادگی حساس است. در کل خاک غنی و حاصلخیز با زهکش مناسب بهترین خاک برای رشد آن است. همچنین توجه داشته باشید که فواصل کاشت این نهال 4 متر در 4 متر میباشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های نهال گوجه سبز مراغه، این است که شاخه های آن بعد از دوازده سالگی، رشد زیادی دارند و هرس کردن آنها واجب و ضروری است. اگر این شاخه های اضافی را هرس نکنید، به قدری بلند می شوند که باردهی و بازده درخت را به شدت کاهش می دهند.

 نهال گوجه سبز مراغه

ویژگی های نهال گوجه سبز مراغه میاندوآب نهال

  • رقم تجاری و بسیار بازار پسند
  • درشت و آبدار
  • عمر اقتصادی: 40 سال
  • آبیاری: 15 لیتر در هفته
  • فواصل کاشت: 4 در 4 متر

 

میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

❤❤❤

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام