نهال گوجه سبز شهریار

نهال گوجه سبز شهریار از ارقام گوجه سبز پیوندی اصلاح شده و پر محصول بوده که از سال اول کاشت به بار مینشیند هسته این رقم به گوشتش چسبیده است. نهال گوجه سبز شهریار در فصل بهار به ثمر می نشیند و ارتفاع درخت آن معمولا بین 3.5 تا 4.30 متر است. پوست میوه گوجه سبز شهریار نازک و سبز رنگ است و مزه آن ترش و شیرین با طبعی سرد می باشد.

فاصله ی کاشت نهال گوجه سبز شهریار در اراضی مسطح بصورت 4 متر در 4 متر متر کاشت می گردد. این رقم به ‌طور کلى خاک ‌هاى لمونى شنى را ترجیح مى‌دهد و خاک‌هاى سنگین و مرطوب را بهتر از دیگر میوه‌هاى هسته‌دار تحمل مى‌کند.

نهال گوجه سبز شهریار جهت باروری نیاز به ارقام گرده افشان داشته و در ازای کاشت هر 30 اصله نهال گوجه سبز شهریار یک اصله نهال گرده افشان مناسب از ارقام نهال گوجه سبز کاشته میشود.

نهال گوجه سبز شهریار

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گوجه سبز شهریار با ما تماس بگیرید

میزان آبیاری درخت گوجه سبز شهریار در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر بوده و بطور متوسط 15 لیتر در هفته در نظر گرفته شود. میزان باردهی درخت گوجه سبز شهریار نیز با در نظر گرفتن حدود 500 اصله درخت در هکتار بطور تقریبی عملکردی بیش از 40 تن را داراست.

زمان کوددهی درخت گوجه سبز شهریار از اواسط پاییز لغایت اواخر زمستان قابل اجراست و میزان کوددهی گوجه سبز شهریار شناسنامه دار در هر هکتار 10 تن کود پوسیده دامی، کود نانو پلیت، کود فیبری معدنی میباشد.

بهترین زمان برای کاشت نهال گوجه سبز شهریار زمان خواب آن است. در مناطق گرم و معتدل و نیمه سردسیر، بهترین زمان برای کاشت نهال پاییز است زیرا در این زمان نهال تازه به خواب فرو رفته است.

 نهال گوجه سبز شهریار

مشخصات نهال گوجه سبز شهریار میاندوآب نهال

  • رقم تجاری
  • طعم شیرین و آبدار
  • عمر اقتصادی: 50 سال
  • تحمل سرما: 30 الی 30 درجه زیر صفر
  • آبیاری 15 لیتر در هفته
  • فواصل کاشت: 4 در 4 متر

 

میاندوآب نهال

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام