نهال گوجه سبز سردرود

نهال گوجه سبز سردرود یکی از ارقام نهال های آلو سبز میباشد که میوه آن در اوایل خرداد ماه می رسد میوه این نهال همانند گوجه سبز ملایر بهترین نوع در آلو سبز ها میباشد

نهال گوجه سبز سردرود در نواحی معتدل بهترین رشد را دارند و در آب و هوای ملایم به رنگ‌های ارغوانی، قرمز، نارنجی، زرد و سبز روشن در می‌آیند. آب و هوای سرد موجب ایجاد رنگ قهوه‌ای و ظاهر نامطلوب میوهٔ گوجه سبز می‌شود و در طعم آن نیز تأثیرگذار میگذارد. این میوه به سرعت می‌رسد و مدت نگهداری آن در یخچال ۴ روز است. گوجه سبز به صورت تازه و پخته در خورش‌ها مصرف می‌شود. این میوه غنی از ویتامین C، اسید مالیک، اسید سیتریک است.

نهال گوجه سبز سردرود

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گوجه سبز سردرود با ما تماس بگیرید

نهال گوجه سبز سردرود را می‌بایست در مکان‌هایی با نور کامل و مستقیم آفتاب کاشت و این نهال با مکان‌های سایه سازگاری ندارد. لذا باید حداقل باید 6 الی 8 ساعت نور مستقیم در محیط وجود داشته باشد. همچنین فواصل کاشت این نهال 4 متر در 4 متر است.

بعد از کاشت نهال گوجه سبز و در طی سال اول بعد از کاشت می‌بایست آبیاری بصورت منظم و مرتب انجام گیرد تا ریشه‌های درخت به خوبی توسعه بیابد. یعنی هفته‌ای دو مرتبه به شکل عمیق آبیاری شود. در طی فصل رشد می‌توان این درختان را هر ۳-۲ هفته یکبار به شکل عمقی آبیاری کرد. آبیاری مناسب موجب رشد و میوه دهی خوب و میوه‌های پر آب می‌شود.

درخت گوجه سبز سردرود می‌تواند سرما را در طی زمستان تا حدود منفی 30 درجه سانتیگراد تحمل کنند. اگرچه که دما‌های بالاتر را نیز در صورت عدم خشکی کشیدن و آبیاری مناسب تحمل می‌کند.

 نهال گوجه سبز سردرود

مشخصات نهال گوجه سبز سردرود میاندوآب نهال

  • عمر اقتصادی:۵۰سال
  • زمان برداشت:اوایل خرداد
  • پایه:الو وحشی
  • تحمل خشکی:نیمه متحمل
  • آبیاری: هفته ای 2 بار
  • تحمل سرما: منفی 20 الی 30 درجه
  • رقم تجاری، زودرس، درشت، هسته ریز، بسیار آبدار

 

میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام