نهال گوجه سبز برغانی

یکی از ارقام تجاری نهال گوجه سبز سود دهی بالایی نیز دارد نهال گوجه سبز برغانی میباشد. این رقم دیر گل بوده و مقاومت بالایی در مقابل سرما دارد. نهال گوجه سبز برغانی با توجه به اقلیم منطقه در اواخر اسفندماه ماه گلدهی نموده و زمان برداشت محصول آن اردیبهشت ماه میباشد.

نهال گوجه سبز برغانی پیشنهاد ما به باغداران است که به دلیل نوبرانه بودن در بازار و قیمت بالای محصول در اوایل بهار از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است. نهال گوجه سبز برغانی در شهرهای سردسیری رشد بهتری دارد و از آنجا که این رقم از مقاومت خوبی در برابر سرما برخوردار است سرمای بهاره اغلب آسیب جدی به این نهال وارد نمی سازد.

 نهال گوجه سبز برغانی

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گوجه سبز برغانی با ما تماس بگیرید

متوسط ارتفاع درخت گوجه سبز برغانی 3 الی 5 متر بوده و میزان باردهی این درخت در صورت رسیدگی صحیح بطور میانگین بیش از 40 تن در هر هکتار میباشد. همچنین باغداران عزیز توجه فرمایند که فواصل کاشت نهال گوجه سبز برغانی در باغات بصورت استاندارد 4 متر در 4 متر تعیین میشود.

آبیاری نهال گوجه سبز برغانی هر هفته یک بار و به میزان 15 لیتر برای هر نهال انجام شده و میزان کود دهی این رقم نیز 5 تن کود پوسیده دامی در هر هکتار تعیین میشود. نهال گوجه سبز برغانی یکی از بهترین ارقام جهت خشکباری و تهیه لواشک است. 

درخت گوجه سبز برغانی جهت رشد مناسب و باردهی اقتصادی به هرس فرمدهی در اواخر تابستان و هرس باردهی در اواخر پاییز و اواخر زمستان نیاز دارد. البته این نکنه را مدنظر داشته باشید که این نهال را از زمانی که می کارید تا زمانی که 12 ساله می شود نباید هرس کنید. عمر اقتصادی درخت گوجه سبز برغانی در حدود 40 سال تخمین زده میشود.

 نهال گوجه سبز برغانی

مشخصات نهال گوجه سبز برغانی میاندوآب نهال

  • عالی جهت خشکباری و تهیه لواشک
  • تحمل سرمایی: تا 30 درجه زیر صفر
  • میزان آبیاری: 15 لیتر در هفته
  • فواصل کاشت نهال: 4 در 4 متر
  • میزان باردهی: 40 تن در هکتار
  • برداشت محصول: اردیبهشت ماه

 

 میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام