خرید نهال گلابی ویلیام دوشس

نهال گلابی ویلیام دوشس یکی از ارقام درختان گلابی میباشد که منشا اصلی آن لندن میباشد و در ایالات متحده و کانادا به صورت پیوندی عرضه میشود. این رقم یکی از رایج ترین گلابی ها در آسیا نیز شناخته میشود. نهال گلابی ویلیام دوشس به نام های ویلیام دوشیز و پیتماستون دوشس هم شناخته میشود.

نهال گلابی ویلیام دوشس دارای شباهت های قابل توجهی به رقم ویلیامز و بارتلت میباشد، اما با این حال به لحاظ ژنتیکی و اصالت از این ارقام کاملا مجزا می باشد. زمان رسیدن میوه نهال گلابی ویلیام دوشس در اواسط تابستان بوده و از ارقام تابستانه کشور محسوب می شود.

 نهال گلابی ویلیام دوشس

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گلابی ویلیام دوشس با ما تماس بگیرید

نهال گلابی ویلیام دوشس دارای میوه هایی با پوست سبز و روشن میباشد که برخلاف بسیاری از ارقام رنگ قرمز گونه در این رقم بسیار کمتر دیده میشود. نهال گلابی ویلیام دوشس یکی از ارقام مقاوم در برابر سرما بوده و جهت استفاده در کارخانه های تولیدی کمپوت بهترین نوع میباشد.

میزان آبیاری درخت گلابی دوشس در فصول مختلف و شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر میباشد اما بطور متوسط آبیاری این رقم 2 بار در هفته انجام میشود. کوددهی این رقم نیز از اواسط پاییز لغایت اواخر زمستان قابل اجراست. نهال گلابی ویلیام دوشس از ارقام تجاری و بازارپسند میباشد که در تناژ بالایی باردهی میکند.

میزان باردهی نهال گلابی ویلیام دوشس در هر هکتار با توجه به سن درخت و شرایط پرورش متفاوت میباشد اما بطور میانگین و در ازای حدود 500 اصله نهال گلابی ویلیام دوشس در هکتار عملکردی بیش از 60 تن خواهد داشت. میوه این رقم دارای گوشت سفید، بسیار آبدار و شیرین میباشد.

 نهال گلابی ویلیام دوشس

مشخصات نهال گلابی ویلیام دوشس میاندوآب نهال

  • بسیار پربار و زودبازده
  • رقم تجاری و بازار پسند
  • بسیار آبدار و شیرین
  • بهترین نوع برای کمپوت
  • فواصل کاشت نهال: 4 در 4 متر
  • میزان آبیاری: 2 بار در هفته

 

 میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ