خرید نهال گلابی فورل

نهال گلابی فورل از ارقام اصلاح شده گلابی میباشد که در مقایسه با سایر ارقام واریته ی کوچک تری است . میوه این نهال در زمان رسیدن به رنگ زرد براق با خال های قرمز در می آید و شیرین و آبدار است.

درخت گلابی فورل در مناطق مختلف ایران از مرطوب و نیمه مرطوب تا نیمه خشک و سردسیرکوهستانی قابلیت کاشت دارد. نیاز سرمایی گلابی فورل در مناطق مختلف با 600 الی 1500 ساعت دمای زیر ۷ درجه سانتی گراد رفع میشود و وجود این سرما در زمستان برای میوه دهی نهال در سال بعد بسیار مهم است.

گل های نهال گلابی فورل بعد از میوه های هسته دار باز می شود و به همین جهت احتمال سرمازدگی گل ها در این درخت بسیار کمتر است. درخت گلابی فورل در زمستان تا دمای منفی 25 درجه سانتی گراد را تحمل می کند اما شکوفه های آن در منفی 1 درجه سانتیگراد آسیب می بینند.

نهال گلابی فورل

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گلابی فورل با ما تماس بگیرید

نیاز آبی درخت گلابی فورل در حد متوسط بوده و این نهال به 2 بار آبیاری در هفته نیاز دارد و شرایط نامناسب رطوبت را نیز به خوبی تحمل می کند. خاک های سبک شنی رسی و عمیق با تحت الارض نفوذ پذیر و Ph زیر 5.7 برای کاشت نهال گلابی فورل مناسب هستند.

بطور کلی گلابی فورل رقمی تجاری و بازار پسند است که طعم و مزه شیرین و بسیار عالی دارد و قابلیت انبار داری آن نیز عالی میباشد. فواصل کاشت گلابی فورل در باغات نیز به انداره 4 متر در 4 متر از یکدیگر تعیین میشود.

مصرف گلابی فواید و خاصیت فراوانی را برای سلامت بدن به همراه دارد، از خواص گلابی می توان به جلوگیری از بیماری های قلبی، بهبود هضم، تنظیم فشار خون و بهبود تنگی نفس اشاره کرد.

 نهال گلابی فورل

ویژگی های نهال گلابی فورل میاندوآب نهال

  • منشا: امریکا
  • رنگ پوست: قرمز براق
  • عادت گل دهی: خود نابارور
  • تحمل خشکی: نیمه متحمل
  • زمان برداشت: اواخر شهریور
  • آبیاری: 2 بار در هفته
  • فواصل کاشت 4 در 4 متر

 

میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ