خرید نهال گلابی سیبری

درخ یکی از ارقام با کیفیت گلابی است که میوه آن زرد رنگ بوده و دارای طعم عالی و بسیار بازار پسند میباشد. میوه های این رقم بسیار شبه به سیب میباشد فرم گرد و مزه شیرین از مشخصات بارز گلابی سیبری است. پایه این رقم، از گلابی پایه کوتاه می باشد.

میوه های درخت گلابی سیبری در صورتی که مانند سیب زودتر چیده شوند قابلیت ماندگاری طولانی مدت (در حدود 6 ماه) در سردخانه را دارند زیرا این رقم از گلابی های پوست سفت میباشد. گلابی‌ سیبری ماندگاری خوبی بر روی درخت دارد و به محض رسیدن میوه از شاخه درخت نمی‌افتد.

 نهال گلابی سیبری

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گلابی سیبری با ما تماس بگیرید

نهال گلابی سیبری به دلیل مقاوم بودن در مقابل سرما، جهت کاشت در مناطق سردسیر بسیار مناسب می باشد. همچنین این رقم در مقابل خشکی و کم آبی نیز بسیار مقاوم است. باغداران عزیز توجه کنند که جهت باردهی مطلوب و با کیفیت نهال گلابی سیبری باید مراقبت، هرس نمودن و کود دهی در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود.

خاک مورد استفاده جهت کاشت نهال گلابی سیبری باید زهکشی شده و دارای مواد هوموسی باشد. در صورت استفاده از سیستم قطره ای جهت آبیاری این نهال، مناسب‌ترین عمق کاشت آن 60 الی 120 سانتی متر است که تاثیر خوبی بر جذب آب دارد.

در صورت انتخاب نهال گلابی سیبری جهت کاشت در باغات، فواصل کاشت این نهال بصورت استاندارد 4 متر در 4 متر بوده و آبیاری آن هفته ای 2 بار انجام میگردد. نیاز نوری نهال گلابی سیبری حداقل 6 ساعت آفتاب کامل در طول روز می باشد.

 نهال گلابی سیبری

مشخصات نهال گلابی سیبری میاندوآب نهال

  • دارای طعم عالی و بسیار بازار پسند
  • زمان رسیدن میوه: مهر ماه
  • فواصل کاشت نهال: 4 در 4 متر
  • میزان آبیاری: هفته ای 2 بار
  • عمر اقتصادی: بیش از 30 سال
  • تحمل سرما: تا منفی 30 درجه سانتی گراد

 

 میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ