خرید نهال گلابی درگزی

نهال گلابی درگزی از ارقام مهم و تجاری گلابی در ایران میباشد که منشا این رقم شمال خراسان بوده و از لحاظ کاشت بسیار گسترده است. درختان گلابی درگزی حالت هرمی شکل داشته و محصول دهی آنها در شهریور و مهرماه انجام میشود که از ارقام گلابی دیررس محسوب می شود.

میوه ی نهال گلابی درگزی نسبت به اکثر ارقام گلابی ها دارای اندازه بزرگتری بوده و رنگ پوست آن زرد خوشرنگ با لکه های قرمز است، همچنین گوشت این میوه به رنگ سفید، سفت، آبدار و بسیار خوشمزه میباشد. درخت گلابی درگزی دارای عادت رشد عمودی بوده و زاویه شاخه های آن بسته است.

 نهال گلابی درگزی

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گلابی درگزی با ما تماس بگیرید

نهال گلابی درگزی در مقابل سرما مقاوم بوده و در فصل زمستان میتواند تا دمای منفی 25 الی 35 درجه سانتی گراد زیر صفر را تحمل کند. نهال گلابی درگزی خاک هایی با زهکش مناسب را ترجیه میدهد و خاک های سنگین و رسی که رطوبت را در خود نگه می دارند برای آن مناسب نمیباشد

نهال گلابی درگزی از مقاوم ترین ارقام گلابی نسبت به بیماری آتشک بوده و متحمل به تنش های زنده و غیر زنده است و فقط به پوسیدگی طوقه فیتوفترائی حساسیت دارد. هرس فرمدهی درخت گلابی درگزی در اواخر تابستان و هرس باردهی آن در اواخر پاییز و اواخر زمستان قابل انجام میباشد.

نهال گلابی درگزی باردهی بسیار خوبی داشته و محصول آن جهت نگهداری در سردخانه عالی میباشد. فواصل کاشت این رقم در باغات بصورت استاندارد 4 متر در 4 متر میباشد، همچنین میزان آبیاری نهال گلابی درگزی نسبت به فصول سال و منطقه کاشت متفاوت است اما بطور معمول آبیاری آن هفته ای 2 بار انجام میگیرد.

 نهال گلابی درگزی

مشخصات نهال گلابی درگزی میاندوآب نهال

  • دارای طعم شیرین و بسیار بازار پسند
  • دارای خاصیت انبارداری بالا
  • تحمل سرما: منفی 35 الی 35 درجه
  • عمر اقتصادی: بیش از 20 سال
  • فواصل کاشت نهال: 4 در 4 متر
  • میزان آبیاری: 2 بار در هفته

 

میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ