خرید نهال گلابی بیروتی

نهال گلابی بیروتی یکی از ارقام پر محصول گلابی می باشد و می توان به مدت طولانی آن را در انبار نگهداری نمود. گوشت میوه این رقم آبدار و شیرین بوده به همین دلیل طرفدارن زیادی دارد. میوه نهال گلابی بیروتی تحمل بالایی به مناطق خشک ندارد با این حال در مناطق نیمه خشک هم امکان رشد پیدا می کند.

اندازه برگ در نهال گلابی بیروتی متوسط بوده و از نظر فرم عمومی درخت تا اندازه ای به رقم شاه میوه شباهت دارد. تحمل به آتشک در این رقم مطلوب و حساسیت به پسیل آن چندان زیاد نیست، میوه دارای شکل بیضوی بوده و زمان رسیدن آن بین ارقام زودرس و ارقام تابستانه است که در اوایل مرداد قابل برداشت میباشد.

 نهال گلابی بیروتی

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گلابی بیروتی با ما تماس بگیرید

درخت گلابی بیروتی تحمل زیادی در مقابل بی آبی دارد اما نیاز آبی سالانه ی آن برحسب فصل، آب و هوا و خاک در حدود 10 الی 12 هزارمترمکعب میباشد و جهت باردهی مناسب هفته ای 2 بار نیاز به آبیاری دارد. نهال گلابی بیروتی را میتوان به صورت قطره ای، بارانی، نشتی وکرتی آبیاری نمود.

نهال گلابی بیروتی از مهم ترین و پر کشت ترین ارقام گلابی در دنیا است و همانطور که گفتیم خاصیت انبارداری بالایی دارد به طوری که تا 4 ماه می توان آن را در انبار نگهداری کرد. عمر اقتصادی درخت گلابی بیروتی در حدود 30 سال بوده و تحمل سرمای آن در فصل زمستان 25 الی 28 درجه سانتی گراد زیر صفر میباشد.

فواصل کاشت نهال گلابی بیروتی در یاغات بصورت استاندارد 4 متر در 5 متر است، همچنین توجه نمایید که خاک های سنگین و مرطوب برای کاشت این رقم مناسب نیست و خاک باید سبک بازهکشی خوب و شنی لومی و رسی و عمیق باشد.

 نهال گلابی بیروتی

مشخصات نهال گلابی بیروتی میاندوآب نهال

  • پر محصول با طعم عالی و خوش رنگ
  • رقم تجاری و بازار پسند
  • قابلیت انبارداری بسیار بالا
  • میزان آبیاری: 2 بار در هفته
  • فواصل کاشت نهال: 4 در 5 متر

 

 میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ