نهال گلابی آنجو

گلابی آنجو یکی از ارقام بسیار خاص گلابی می باشد که اصالت فرانسوی دارد. گلابی آنجو به طعم و عطر بی نظیرش معروف است که این عطر و طعم فوق العاده بعد از مدتی در گلابی نمایان خواهد شد. از بارزترین مشخصات گلابی آنجو این است که در زمان رسیدن تغییر رنگ جزئی به خود میگیرد.

نهال های گلابی آنجو از نظر تحمل شرایط غیر نرمال سرآمد تمامی گلابی ها می باشد. به گونه ای که این درخت را می توان در شرایط خشکی هوا و همین طور سرمای زیاد کاشت. در واقع این دو نوع آب و هوای متفاوت برای نهال گلابی آنجو یکسان می باشد.

از ارقامی است که برای گرده افشانی نیازمند ارقام دیگر می باشد که معمولا برای گرده افشانی آن از ارقام بارتلت و بوره بوسک کمک گرفته می شود. نهال گلابی آنجو بسیار پررشد و مانند رقم اسپادونا دارای رشد عمودی است. این رقم به بیماری آتشک حساسیت دارد

نهال گلابی آنجو

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال گلابی آنجو با ما تماس بگیرید

گلابی آنجو اگر خوب پرورش یابد و رشد خوبی داشته باشد کیفیت خوب و خاصیت انباری بالایی دارد و تا 7 ماه قابل نگه داری در انبار میباشد. پوست میوه این نهال قرمز رنگ بوده و گوشت نرم و معطری دارد که هفته آخر شهریور ماه میرسد.

نهال گلابی آنجو جزء نهال های اصلاحی پرمحصول است که از سال اول کاشت محصولش به بار مینشیند. عمر اقتصادی این درخت در حدود 30 الی 50 سال است و هفته ای 2 بار نیاز به آبیاری دارد.

نهال گلابی آنجو وقتی 4 تا 8 ساله می شود، به ثمردهی قطعی خواهد رسید. توجه داشته باشید که شما بهتر است همان انتهای شهریور را برای برداشت گلابی انتخاب کنید. در این صورت هنوز گلابی ها محکم هستند و می توانید آن ها را به شکل مطلوبی ذخیره نمایید.

 نهال گلابی آنجو

مشخصات نهال گلابی آنجو میاندوآب نهال

  • رنگ پوست: قرمز براق
  • عادت گل دهی: خود نابارور
  • تحمل خشکی: نیمه متحمل
  • تحمل سرما: 25 الی 30 درجه زیر صفر
  • زمان برداشت: اواخر شهریور
  • فواصل کاشت: 4 در 4 متر
  • آبیاری: هفته ای 2 بار

 

 میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام