نهال هلو فرانسه پیش رس

نهال هلو فرانسه پیش رس یکی از ارقام نهال هلو میباشد که دارای قدرت متوسط و رشد نیمه عمودی بوده و میوه هایی با سایز معمولی دارد. میوه های این رقم دارای بافت سفت و بسیار با دوام جهت نگهداری در انبار و دارای پوستی قرمز هستند.

نهال هلو فرانسه پیش رس به واسطه میوه های خوش رنگ، خوش عطر و طعم، بسیار بازار پسند بوده و طرفداران زیادی دارد.  نهال هلو فرانسه پیش رس را میتوان در مناطق نیمه سردسیر و معتدل و کوهستانی کاشت و میزان آبیاری آن در فروردین، اردیبهشت و خرداد، هر 10 روز یکبار و در تیر، مرداد، شهریور و مهر، هر ۷ روز یکبار میباشد.

تعداد محصول نهال هلو فرانسه پیش رس در واحد کیلوگرم در حدود 10 عدد میباشد و این نهال یکی از ارقام تجاری در دنیا محسوب میگردد. باغداران عزیز توجه نمایند که فواصل کاشت نهال هلو فرانسه پیش رس در زمینهای مسطح بصورت 3 در 4 متر بوده و قطر و عمق چاله ها جهت کاشت این نهال به اندازه 80 سانتی متر نظر گرفته میشود.

نهال هلو فرانسه پیش رس

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال هلو فرانسه پیش رس با ما تماس بگیرید

یکی از خصوصیات بارز درخت هلو فرانسه پیش رس بهره وری اقتصادی بالای آن میباشد و این درخت توانایی تولید 50 تن محصول در هکتار را داراست. هرس فرمدهی درخت هلو فرانسه پیش رس در اواخر تابستان و هرس باردهی آن در اواخر پاییز و اواخر زمستان قابل انجام است

مهمترین بیماری های نهال هلو فرانسه پیش رس، شانکر باکتریایی و سفیدک سطحی محسوب میشود که با رسیدگی صحیح سمپاشی به موقع میتوان به سادگی با آنها مقابله نمود. کود دهی نهال هلو فرانسه پیش رس نیز به میزان 5 تن کود پوسیده دامی در هکتار تغیین میگردد.

 نهال هلو فرانسه پیش رس

مشخصات نهال هلو فرانسه پیش رس میاندوآب نهال

  • رقم تجاری و زود بازده
  • مقاوم ددر برابر سرما
  • زمان میوه دهی: خرداد ماه
  • میزان آبیاری: هر 7 الی 10 روز یکبار
  • عمر اقتصادی: 10 الی 15 سال
  • ارتفاع درخت: حدود 3 الی 4 متر

 

 میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

عالی

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام