نهال هلو دوبار

سالانه بالغ بر 11322 هزار تن هلو در سرتا سر جهان تولید می‌شود که نهال هلو دوبار سهم قابل توجهی در آن دارد. این هلو بسیار شیرین ابدار بوده و از سال دوم شروع به گل دادن کرده و اولین محصول خود را تولید می کند.

دوره گلدهی نهال هلو دوبار 8 روز بوده و از زمان اولین گلدهی تا رسیدن میوه آن 92 روز لازم است. این نوع نهال قدرت رشد زیادی دارد. زمان رسیدن میوه نهال هلو دوبار در اوایل مرداد ماه بوده و دومین مرحله اواخر مرداد ماه بود است.

نهال هلو دوبار خودبارور می باشد و گرده افشانی قبل از باز شدن غنچه گل انجام می گیرد که این پدیده را گرده افشانی در حالت غنچه می نامند.

 نهال هلو دوبار

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال هلو دوبار با ما تماس بگیرید

رنگ میوه نهال هلو دوبار گرد و پر پرز بوده است و رنگ آن زرد و قرمز  بوده و شکل میوه آن گرد و پر پرز می باشد. بافت نهال هلو دوبار سفت است و هسته آن از میوه جدا میباشد که این موضوع سسب شده تا از خاصیت نقل و انتقال و انبار داری خوبی برخوردار باشد و همچنین بازار خوب برای فروش.

خاک های سنگین و مرطوب برای کشت نهال هلو دوبار مناسب نبوده و طالب خاک های زهکشی شده با بافت لومی شنی و شنی لومی به عمق 1 الی 1.5 متر می باشد. نیاز آبی هلو نسبت به دیگر میوه های هسته دار بیشتر بوده و در اواخر دوره رشد میوه، این نیاز افزایش می یابد.

شته، شپشک، انواع کنه های گیاهی و لارو حشره بید زرد رنگ از جمله آفات درخت هلو دوبار هستند. راه کنترل این آفات استفاده از سموم مناسب هر کدام است. پیچیدگی برگ ها یکی از رایج ترین بیماری های درختان هلو دوبار می باشد که با رسیدگی و سمپاشی به موقع جای نگرانی برای آن وجود ندارد.

 نهال هلو دوبار

مشخصات نهال هلو دوبار میاندوآب نهال

  • رقم تجاری و بازار پسند
  • زمان میوه دهی: اوایل خرداد ماه
  • بسیار شیرین و طعم عالی
  • میزان آبیاری: 10 لیتر در هفته
  • فواصل کاشت نهال: 3 متر در 3 متر

 

  میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام لیست قیمت دارین؟

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام