خرید نهال هلو آلبرتا

نهال هلو آلبرتا رقمی است امریکایی به رنگ قرمز پالپ زرد با طعم شیرین. مقاومت این رقم دربرابر سرما بسیار زیاد بوده و 3 سال پس از کاشت پربار تر شده و به سن بلوغ میرسد. میوه نهال هلو آلبرتا نیمه درشت و مقاوم در برابر حمل نقل و صادرات بوده و در اواسط مرداد به بازار عرضه میشود.

نهال هلو آلبرتا از ارقام زود بازده هلو است که میوه آن که بسیار درشت و بازارپسند بوده در اواخر تیرماه می رسد. عمر اقتصادی نهال هلو آلبرتا در حدود 15 سال برآورد می شود و نیاز سرمایی آن برای بیرون آمدن از استراحت زمستانه 400 تا 900 ساعت دمای زیر ۷ درجه سانتیگراد می باشد.

 نهال هلو آلبرتا

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال هلو آلبرتا با ما تماس بگیرید

نهال هلو آلبرتا  دارای ارقام مختلفی می باشد و می توانیم آن را به سه نوع دیررس و زودرس و میان رس تقسیم بندی کنیم. هلوی آلبرتا زود رس زود بازده بوده و زمان رسیدن محصول آن اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد می باشد.

میوه نهال هلو آلبرتا شباهت زیادی به هلو زعفرانی دارد ولی ازجهاتی کاملا قابل تمایز است. این هلو ازنظر سایز از زعفرانی کمی کوچک ولی از نظر ماندگاری و کیفیت، رنگ پوست و یکنواختی به هیچ وجه با هلو زعفرانی قابل مقایسه نیست.

نکته مهم در هنگام کاشت نهال هلو آلبرتا (و به طور کلی همه ارقام هلو)، سرمایی بودن این میوه است. شما باید در زمانی اقدام به کشت نهال هلو آلبرتا کنید که در زمان گل دهی نهال، با فصل زمستان تقارن نداشته باشد.  خرید نهال هلو آلبرتا معمولا توسط بسیاری از باغداران انجام می شود به این دلیل که این نوع هلو درشت با رنگی زیبا و بسیار بازار پسند است.

 نهال هلو آلبرتا

مشخصات نهال هلو آلبرتا میاندوآب نهال

  • رقم تجاری و بسیار پربار
  • مقاوم در برابر سرما
  • زمان میوه دهی: تیرماه
  • میزان آبیاری: 30 لیتر در 20 روز
  • نگهداری در سردخانه: 2 ماه
  • هسته جدا و بهترین رقم برای صادرات

 

 میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ