خرید نهال سیب استار کینگ

نهال سیب استار کینگ که منشاء آن فرانسه میباشد جزء ارقام سیب پربار است که بازدهی بسیار بالایی دارد. رنگ پوسته میوه در استارکینگ قرمز تیره بوده و اندازه میوه متوسط می باشد و رنگ گوشت آن سفید است که یافت تقریبا سفتی دارد و بسیار شیرین و آبدار میباشد.

بطور کلی درختان سیب هر دو سال مستعد باردهی هستند یعنی اگر زمانی که درخت محصول زیادی دارد، بار آن را کم نکنند سبب کاهش گل دهی در سال بعد میشود ولی در درخت سیب استارکینگ این موضوع بسیار کمتر دیده می شود، یعنی این درختان فاقد سال آوری بوده و در سالهای متوالی محصول می دهند که این موضوع موجب شده تا توجه باغداران زیادی به این رقم جلب شود.

نهال سیب استار کینگ

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال سیب استار کینگ با ما تماس بگیرید

بهترین مناطق برای کاشت نهال سیب استار کینگ مناطقی با دمای بین منفی 25 الی 35 درجه و ارتفاع 1300 الی 2200 متر از سطح دریا میباشد. در زمستان نیز لازم است تا دما از منفی 40 درجه تجاوز نکند و همچنین بیش از 1000 ساعت دمای زیر 7 درجه در زمستان برای درخت لازم میباشد.

مقدار آب مصرفی نهال سیب استار کینگ حدودا 10 هزار متر مکعب با سیستم آبیاری ثقلی و بین 5 الی 6 هزار متر مکعب با آبیاری قطره در هر هکتار می باشد. خاک مناسب این نهال نیز خاک غنی و عمیق با بافت قابل نفوز است که Ph آن بین 5.5 تا 5.7 باشد

فواصل کاشت نهال سیب استار کینگ 4 متر در 5 متر میباشد و تناژ بالایی در هکتار تولید میکند. این درخت که امر اقتصادی آن بالای 30 سال است در اوایل مهر ماه میوه دهی میکند و محصول آن بسیار بازار پسند بوده و برای نگهداری در سردخانه عالی میباشد.

 نهال سیب استار کینگ

مشخصات نهال سیب استار کینگ میاندوآب نهال

  • منشاء: فرانسه
  • عمر اقتصادی: بیش از 30 سال
  • زمان رسیدن میوه :اول مهرماه
  • وزن میانگین میوه: 160 الی 200 گرم
  • تحمل سرمای زمستانی: تا منفی 40 درجه
  • فواصل کشت: 4 متر در 5 متر
  • آبیاری: 10 لیتر در 20 روز

 

میاندوآب نهال

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

بازم عالی اقای رجبی

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ