خرید نهال شاه توت

نهال شاه توت بومی قسمت های غربی ایران و قسمت های شرقی ترکیه است. درخت این رقم بین 8 تا 12 متر ارتفاع می گیرد و قطر آن نیز به 50 تا 60 سانتی متر می رسد. نهال شاه توت به طور خود به خود گرده افشانی می شود و در واقع نیاز به گرده افشانی ندارد و در زمستان برگ های آن می ریزد.

زمان گلدهی درخت شاه توت اردیبهشت می باشد و این نهال دارای دو نوع گل نر و ماده است که گل ماده اندازه کوچکتری دارد. قسمت گوشت میوه از دیواره گلها بوجود آمده و به رنگ قرمز تیره و رو به مشکی در می آیند. از میوه شاه توت برای خشک کردن استفاده نمی کنند بلکه به صورت تازه مصرف میشود.

 نهال شاه توت

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال شاه توت با ما تماس بگیرید

نهال شاه توت در آب و هوای گوناگون رشد می کنند، از آب و هوای نسبتا گرم و معتدل گرفته تا نزدیک به سرد. دمای مناسب در بهار و تابستان برای این درختان از 25 تا 35 درجه سانتی گراد است. نهال شاه توت نور را دوست دارد و نور خورشید باعث رشد شاخ و برگ آن می شود.

نهال شاه توت نیاز آبی زیادی دارد و هفته ای دو بار باید آبیاری شود اما درخت های بالغ به آب کمتری نیاز دارند و هر 10 الی 15 روز یکبار آبیاری کافی است. بهترین خاک جهت کاشت نهال شاه توت خاک های شنی لومی، مخلوط خاک با مواده پوسیده گیاهی میباشد. خاک های مرطوب با زهکشی نامناسب برای کاشت نهال شاه توت مناسب نمیباشند.

میوه نهال شاه توت خواص بسیار زیادی نیز دارد. این میوه حاوی یکی از مهم‌ترین آنتی‌اکسیدان‌ها یعنی آنتوسیانین است، این آنتی‌اکسیدان در دیگر میوه‌های بنفش مانند انگور و آلوی سیاه هم وجود دارد.

 نهال شاه توت

مشخصات نهال شاه توت میاندوآب نهال

  • دارای طعم عالی و بسیار شیرین
  • پایه: بذری و پیوندیپ
  • زمان رسیدن میوه: تیر ماه
  • مشخصات ظاهری: قرمز مایل به سیاه و درشت
  • میزان آبیاری: 2 بار در هفته

 

 میاندوآب نهال

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام