نهال به محلی ترش

نهال به محلی ترش از ارقام کمیاب نسبت به سایر به ها میباشد عمر اقتصادی این درخت حدود 40 سال و باردهی آن از سال دوم شروع میشود. میوه نهال به محلی ترش به رنگ زرد و دارای بافت سفتی میباشد. در میان میوه های سردسیری، به آخرین میوه است که می رسد.

نیاز آبیاری نهال به محلی ترش 10 لیتر در هر 20 روز بوده و این نهال در مقابل سرمای 25 الی 30  درجه مقاوم میباشد. ارتفاع این درخت به محلی ترش نیز به 5 متر میرسد و جهت کشت در مناطق سردسیر مناسب است. نوع مصرف میوه به محلی ترش تازه خوری و مربایی میباشد.

به محلی ترش

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال به محلی ترش با ما تماس بگیرید

خاکی که نهال به محلی ترش در آن کاشته میشود بهتر است در میزان اسیدیته متوسط قرار داشته باشد. هر چند که این گیاه در خاک های اسیدی نیز قابلیت رشد دارد. بهترین خاک برای کاشت نهال به محلی ترش، خاکی است که از مخلوط شن و رس به دست آمده باشد. این خاک باید رطوبت را در خود نگه داری نماید و هرچه عمق آن بیشتر باشد بهتر است.

هرس هم یکی از نکات بسیار مهم در پرورش درخت به محلی ترش است. برای اینکه درخت زودتر به بار نشسته و بیشترین رشد ممکن را داشته باشد، از هرس کردن غافل نشوید. توجه داشته باشید که هرس باید در اواخر زمستان یا اوایل بهار انجام گیرد. 

درخت به محلی ترش در مقابل کم آبی تحمل زیادی داشته و زمان باردهی آن در اوایل مهر ماه میباشد. میوه نهال به محلی ترش که بسیار خوش طعم و و ترش و آبدار است، دارای خاصیت نگهداری طولانی مدت در سرد خانه بوده و بسیار بازار پسند و تجاری میباشد.

 به محلی ترش

مشخصات نهال به محلی ترش میاندوآب نهال

  • عمر مفید:۴۰سال
  • زمان باردهی: اوایل مهر
  • تحمل خشکی: زیاد
  • تحمل سرما: 30 الی 35 درجه زیر صفر
  • شروع باردهی: از سال دوم
  • فاصله کاشت نهال : 4 در 4 متر
  • میزان آبیاری: 10 لیتر در 20 روز
  • مدت انبارداری: 10 ماه
  • مصرف: تازه خوری و مربایی

 

 میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام