نهال بادام نان پاریل

نهال بادام نان پاریل یکی از ارقام بادام با عادت باردهی اسپور و نوع باروری آن ناسازگار است. این رقم که منشاء آن کشور آمریکا میباشد دارای عملکرد بسیار عالی بوده و از ارقام پوست نازک بشمار میرود.

نهال بادام نان پاریل که از ارقام دیرگل بادام بوده دارای کیفیت میوه فوق العاده می باشد. خطری که هنگام کاشت نهال بادام نان پاریل وجود دارد این بوده که گرده های رقم نان پاریل می تواند موجب عقیم شدن برخی دیگر از انواع بادام شود. لذا در موقع کاشت نهال های بادام باید انواع متناسبی (از لحاظ گرده زایی) را کنار همدیگر کاشت.

نهال بادام نان پاریل باید در خاکی با زهکشی مناسب کاشته شود و بهتر است ph خاک در حدود 6.5 باشد. نهال بادام نان پاریل در انواع خاک ها رشد میکند و میتوان آن را در خاک شنی، لومی یا خاک رسی کاشت.

نهال بادام نان پاریل

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال بادام نان پاریل با ما تماس بگیرید

درخت بادام نون پاریل جهت بیدار شدن از خواب زمستانی و شکوفه دهی در فصل بهار نیاز به یک دوره سرمایی به میزان 100 الی 700 ساعت دمای زیر 7 درجه سانتی گراد در فصل زمستان دارند. نهال بادام نون پاریل در فصل زمستان در مقابل هوای سرد تا منفی 20 درجه سانتی گراد مقاوم است و در صورت سرد شدن تدریجی هوا این مقاومت میتواند بیشتر نیز باشد.

فواصل کاشت نهال بادام نان پاریل در اراضی مسطح بصورت 5 در 5 متر میباشدو جهت آبیاری این نهال به ازای هر روز 2 الی 3 لیتر آب در نظر گرفته شود. میزان باردهی درخت بادام نان پاریل در هر هکتار با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر میباشد، اما بطور متوسط با کاشت ۵۰۰ اصله درخت بادام در هکتار عملکردی بیش از 4 تن را دارد.

 نهال بادام نان پاریل

مشخصات نهال بادام نان پاریل میاندوآب نهال

  • کاغذی و بسیار پر محصول
  • تحمل بالا به سرمای زمستان
  • فواصل کاشت: 5 متر در 5 متر
  • عمر اقتصادی: 35 الی 40 سال
  • درصد مغز: 65 درصد

 

 میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

دست خوش عالی بود

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام