نهال بادام فرانیس

نهال بادام فرانیس یکی از ارقام پوست کاغذی و تجاری نهال بادام میباشد که اصالتی فرانسوی داشته و رقمی است با رشد قوی و بسیار دیرگل و همچنین بسیار پربار. برداشت میوه نهال بادام فرانیس بسیار آسان بوده و پوسته سبز آن به راحتی جدا میشود.

درخت بادام فرانیس دارای ریشه های عمیقی است که مقاوم به خشکی میباشد. این درخت خود ناسازگار بوده و ارقام گرده دهنده به آن سهند و شکوفه می باشند. برداشت محصول نهال بادام فرانیس آسان است و 40 درصد مغز است که مغز ان قهوه ای روشن با طعم بسیار خوبی است.

نهال بادام فرانیس

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال بادام فرانیس با ما تماس بگیرید

آبیاری نهال بادام فرانیس یک بار در هفته در طول سال اول پس از کاشت لازم میباشد و کاهش آبیاری به هر دو الی چهار هفته در سال های بعدی قابل انجام است. بطورکلی یک هکتار باغ بادام فرانیس در طول سال بین 6 تا 8 هزار متر مکعب آب نیاز دارد.

شکل برگ های نهال بادام فرانیس دراز و باریک بوده و سوزنی شکل می باشد. هر گل نهال بادام فرانیس دارای 5 کاسبرگ و 5 گلبرگ می باشد. تخمدان نهال بادام فرانیس دارای یک برچه بوده و دو تخمک را دارا می باشد.

در اغلب باغات نهال بادام فرانیس به شکل مربع کاشته شده و فاصله بین ردیف ها و فاصله بین نهال ها بصورت استاندارد 5 متر در 5 متر درنظر گرفته میشود. باغداران عزیز توجه نمایند که قبل از ایجاد چال گود ها حتما مراحل آماده سازی زمین شامل شخم و دیسک و در صورت لزوم تسطیح و دادن کود های آلی و شیمیایی انجام شود. عمر مفید نهال بادام فرانیس 35 تا 45 سال است.

 نهال بادام فرانیس

مشخصات نهال بادام فرانیس میاندوآب نهال

  • کشور مبدا: فرانسه
  • رقم تجاری و بسیار پر محصول
  • دیرگل و مقاوم به سرما
  • رقم کاغذی و بازار پسند
  • میزان آبیاری: یک بار در هفته
  • فواصل کاشت نهال: 5 در 5 متر
  • عمر اقتصادی: 35 الی 45 سال

 

 نهال بادام فرانیس

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

بسیار عالی

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام