نهال انگور لعل قرمز

نهال انگور لعل قرمز دارای میوه هایی با کیفیت با حبه هایی قرمز رنگ و کروی و بسیار درشت و ابدار است. انگور لعل قرمز انگوری است با خوشه های بزرگ که با توجه به لطیف و خوش مزه بودن، این انگور بیشتر برای تازه خوری استفاده می شود. نهال انگور لعل قرمز از ارقام میان رس انگور است که در شهر شاهرود بصورت گسترده ای کاشته میشود.

نهال انگور لعل قرمز تحمل خوبی در مقابل کم آبی دارد و همچنین استانه تحمل سرمای زمستانی آن تا 15 الی 18 درجه سانتی گراد زیر صفر میباشد. در صورت انتخاب نهال انگور لعل قرمز جهت کاشت در باغات، فواصل کاشت آن بصورت استاندارد 2 متر در 2 متر تعیین میشود.

 نهال انگور لعل قرمز

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال انگور لعل قرمز با ما تماس بگیرید

با اینکه نهال انگور لعل قرمز با اغلب مناطق سازگاری دارد، اما در بعضی مناطق کمتر دیده میشود. این رقم تحمل مناسبی به خشکی و آهک خاک دارد. عمر اقتصادی درخت انگور لعل قرمز مانند اکثر ارقام انگور طولانی مدت و بیش از 80 سال برآورد میشود 

فواصل کاشت نهال انگور لعل قرمز در باغات بصورت استاندارد 2 در 2 متر بوده و میزان آبیاری آن بطور متوسط به ازای هر روز 2 لیتر میباشد. همچنین ارتفاع مناسب کاشت این رقم در حدود 1265 متر از سطح دریا میباشد.

میوه ی نهال انگور لعل قرمز که به آن نهال انگور لعل شاهرود نیز گفته میشود، دارای ارزش غذایی و خواص بسیار زیادی بوده و یک منبع عالی از ویتامین ها و املاح معدنی میباشد.

جهت  خرید نهال انگور لعل قرمز اصلاح شده میتوانید با نهالستان میاندوآب نهال تماس حاصل فرمایید.

 نهال انگور لعل قرمز

مشخصات نهال انگور لعل قرمز میاندوآب نهال

  • موارد مصرف: تازه خوری، کشمش، آبمیوه، آبغوره
  • میزان تولید در هکتار: حدود 40 تن
  • عمر اقتصادی: بیش از 80 سال
  • ارتفاع مناسب کاشت: 1265 متر از سطح دریا
  • زمان رسیدن: میان رس
  • تحمل سرما: 15 الی 18 درجه زیر صفر
  • فواصل کاشت: 2 در 2 متر
  • تحمل خشکی: متحمل

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام