خرید نهال انگور لابروسکا

انگور ویتیس لابروسکا یا انگور کنکورد که به انگور ژله ای هم معروف است زیرا به راحتی پوست آن از گوشتش جدا میشود انگور کنکورد دارای طعم خاص بوده و برگهای آن معطر میباشد و مناسب برای تهیه آبمیوه , ژله و فرآوری است. این رقم به واسطه طعم و عطر خاص به عنوان انگور رومیزی نیز مصرف می شود.

انگور لابروسکا دانه دار با اندازه متوسط و تا حدودی دیررس و به رنگ سیاه بوده و از لحاظ خوراکی و اقتصادی بسیار پر اهمیت میباشد.

از مشخصات بارز نهال انگور لابروسکا داشتن پیچک های مسلسل و نیمه مسلسل است و این حالت در مورد خوشه ها نیز صادق می باشد. ضریب باردهی نهال انگور لابروسکا نیز بسیار بالاست به طوری که چهار الی پنج خوشه پشت سر هم بر روی یک شاخه در سال جاری رشد میکند.

نهال انگور لابروسکا کنکورد

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال انگور لابروسکا با ما تماس بگیرید

جهت کاشت نهال انگور لابروسکا در پائیز و پیش از کاشتن نخست روی زمین کودهای معدنی و آلی را به مقدار لازم ریخته آنگاه با یک شخم عمیق آنها رابه زیر خاک می فرستند. سپس باید گودال هایی با عمق و قطر مناسب حفر شود تا ریشه های نهال به راحتی در آن قرار گیرد. توجه داشته باشید که فواصل کاشت نهال انگور لابروسکا به اندازه 2 متر در 2 متر میباشد.

نهال انگور لابروسکا یا کنکورد برای مناطق با فصل رشد طولانی مناسب بوده و نسبت به سرمای منفی 25 درجه سانتیگراد مقاوم است و به همین دلیل در نقاط سردسیر کانادا، سیبری و ژاپن نیز کاشته می شود.

درخت انگور لابروسکا بطور سالیانه نیاز به هرس دارد زیرا اگر طول شاخه های درخت انگور بیش از حد افزایش یابد از قدرت ریشه ها برای رسانیدن مواد غذایی کاسته می شود. مهمترین هرس های درخت انگو هرس پائیزی، هرس اصلی و هرس فرم دهی میباشد.

 نهال انگور لابروسکا کنکورد

مشخصات نهال انگور لابروسکا میاندوآب نهال

  • رنگ میوه: سیاه
  • عمر اقتصادی: 30 سال
  • سیستم ریشه: افشان
  • تحمل سرما: مقاوم به سرما
  • مصرف: تازه خوری و آبمیوه
  • زمان رسیدن: دیررس
  • فواصل کاشت: 2 در 2 متر

 

  میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام پیوندی هستن؟

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ