خرید نهال انگور تبرزه

نهال انگور تبرزه یکی از ارقام تجاری نهال انگور است که میوه این رقم دارای حبه های دانه دار، کشیده، فوق العاده شیرین و غالبا سفید رنگ مایل به زرد میباشد؛ اما گاهی انگور تبرزه قرمز رنگ نیز مشاهده شده است. آب انگور تبرزه از نظر تجاری، همواره بسیار با ارزشتر از آب انگورهای دیگر بوده است.

همانطور که گفتیم میوه نهال انگور تبرزه از شیرینی خاصی برخوردار است؛ به همین جهت برای تهیه کشمش بسیار مناسب میباشد. میوه انگور تبرزه بسیار مرغوب ولی درخت آن در باغات کمیاب است و به دلیل ارزش بالا، تقاضای بیشتری در بازار دارد. عمر اقتصادی درخت انگور تبرزه در حدود 45 سال است.

 نهال انگور تبرزه

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال انگور تبرزه با ما تماس بگیرید

نهال انگور تبرزه مناسب کاشت و پرورش در مناطقی با فصل رشد طولانی و سرمای کم زمستان است. این رقم تحمل مناسبی به خشکی و آهک خاک دارد و بسیار حساس به سفیدک است. غوره های نهال انگور تبرزه حساس به گوگرد بوده و به واسطه مقدار کم اسید میوه، ترش مزه نیستند .

نهال انگور تبرزه رقمی فوق العاده اقتصادی است که تحمل خوبی که خشکی و کم آبی دارد. فواصل کاشت این نهال در باغات بصورت استاندارد 2 متر در 2 متر و میزان آبیاری آن 15 لیتر در 20 روز است. میوه نهال انگور تبرزه میانرس بوده و میزان قند آن ۲۲ درجه بیرکس میباشد.

نهال فروشی میاندوآب نهال با تولید و اصلاح نهال انگور تبرزه در ایران آمادگی خود را جهت ثبت سفارش انواع نهال و ارسال آن به باغداران عزیز در تمامی شهر های ایران اعلام می نماید. لذا جهت  خرید نهال انگور تبرزه اصلاح شده میتوانید با نهالستان میاندوآب نهال تماس حاصل فرمایید.

 نهال انگور تبرزه

مشخصات نهال انگور تبرزه میاندوآب نهال

  • رقم تجاری و فوق العاده اقتصادی
  • میوه بسیار شیرین و آبدار
  • نسبت به ارقام دیگر کمیاب
  • عمر اقتصادی : حدود 45 سال
  • میزان آبیاری : 15 لیتر در 20 روز
  • فواصل کاشت : 2 در 2 متر

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ