خرید نهال آلو خاکی خونی

نهال آلو خاکی خونی یکی از ارقام تجاری آلو میباشد که منشا اصلی آن کالیفرنیا بوده و میوه بسیار بازار پسندی را تولید میکند. آلو خاکی خونی دارای قابلیت انبارداری بالایی است و نوع مصرف آن تازه خوری و خشکباری می باشد. عمر اقتصای درخت آلو خاکی خونی در حدود 25 سال تخمین زده میشود.

دلیل نام گذاری این نوع آلو به آلو خاکی خونی، رنگ قرمز داخل آن می باشد. نگ پوست این میوه قرمز تیره و گوشت آن به رنگ قرمز شفاف می باشد. یکی از ویژگی های بارز این رقم مقاومت بالای آن در برابر سرما است که تا 25 الی 35 درجه زیر صفر در مقابل سرما مقاوم میباشد.

 نهال آلو خاکی خونی

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال آلو خاکی خونی با ما تماس بگیرید

نهال آلو خاکی خونی از سال دوم باردهی را آغاز میکند و زمان رسیدن میوه آن در اواسط مهر است که این میوه بسیار آبدار و خوشمزه بوده و طرفداران زیادی دارد. نهال آلو خاکی خونی نیز مانند بسیاری از ارقام آلو بصورت هفتگی باید آبیاری شود که میزان آبدهی آن نیز در حدود 10 لیتر تعیین میشود.

نهال آلو خاکی خونی با توجه به خاص بودن میوه که دارای قیمت بالایی است و باردهی فراوان و مقاومت بسیار خوب این رقم، مناسب برای احداث باغ می باشد. نهال آلو خاکی خونی مناسب برای کاشت در انواع شرایط آب و هوایی خشک و مرطوب و کوهستانی است که بسیار زود بازده بوده و میوه آن میانرس میباشد.

نهال آلو خاکی خونی به نامهای نهال آلو خونی، نهال آلو خاکی، نهال آلو قرمز و نهال آلو توسرخ نیز معروف است. فواصل کاشت این نهال در باغات آلو بصورت استاندارد 3 متر در 4 متر تعیین میشود و جهت رشد مناسب نیاز به نور کافی در طول روز دارد زیرا سایه روند رشد نهال را کند می کند.

 نهال آلو خاکی خونی

مشخصات نهال آلو خاکی خونی میاندوآب نهال

  • میانرس و زود بازده
  • ماندگاری خوب بر روی درخت
  • تحمل سرما: 25 الی 35 درجه زیر صفر
  • میزان آبیاری: 10 لیتر در هفته
  • فواصل کاشت نهال: 3 در 4 متر
  • عمر اقتصادی: 25 سال

 

 میاندوآب نهال

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد

آی بلاگ