نهال آلبالو مجارستان

نهال آلبالو مجارستانی یکی از ارقام نهال آلبالو میباشد که دارای میوه های درشتی است. این نهال دیر گل بوده و سرمای بهاره کمترین آسیب را به آن می رساند. این رقم هیچگونه آفت و امراضی ندارد لذا نیاز به سم پاشی نیست.

تنه ی درخت آلبالوی مجارستانی قوی بوده و رشد و نمو آن زیاد است، بصورتی که ارتفاع آن گاها حتی به 7 الی 8 متری نیز میرسد. نهال آلبالو مجارستان برای خاک حساسیت زیادی ندارد بنا براین این آلبالو درهمه مناطق ایران اعم از مناطق پست و مرتفع کاشته و پرورش داده میشود.

نهال آلبالوی مجاری نسبت به گرمای زیاد و سرمای 30 درجه زیر صفر بسیار مقاوم می باشد. این رقم در مناطق سرد بهتر رشد میکند بنا براین اگر تابستان خنک و خشک باشد شاهد رشد بهتری خواهیم بود.

 نهال آلبالو مجارستان

جهت دریافت لیست قیمت و خرید نهال آلبالو مجارستان با ما تماس بگیرید

نهال آلبالو مجارستانی خود بارور است و نیازی به ارقام گرده افشان ندارد. بعد از رسیدن میوه ها از ناحیه دم به راحتی چیده می شود و هنگام رسیدگی کامل روی درخت نمی مانند و ریزش می کنند. ریشه ی نهال آلبالو مجارستان سطحی است بنابراین باید آبیاری بطور منظم به خصوص در فصل های گرم انجام شود.

زمان میوه دهی نهال آلبالو مجار هفته ی آخر خرداد ماه بوده و شکل میوه قرمز، درشت، گرد و دم کوتاه است که بسیار خوش طعم و ترش است. این میوه بیشتر به صورت مربا و کمپوت استفاده میشود.

درخت آلبالو مجارستانی نیاز به هرس کمی داشته و پس از آنکه درخت به حد رشد کامل و میوه دهی رسید سالانه باید 10 الی 20 سانتی متر هرس میشود تا خاصیت میوه دهی ادامه یابد.

نهال آلبالو مجارستان برای خروج از خواب زمستانی و گلدهی در فصل بهار به 600 الی 1600 ساعت (بسته به موقعیت و شرایط اقلیمی) دمای زیر 7 درجه سانتیگراد در زمستان نیاز دارد.

 نهال آلبالو مجارستان

مشخصات نهال آلبالو مجارستانی میاندوآب نهال

  • رقم تجاری و پر محصول
  • مقاومت بالا به کم آبی و آفات
  • مناسب مربا و کمپوت
  • اندازه میوه: درشت
  • میوه دهی: خرداد ماه
  • میزان آبیاری: یک بار در هفته
  • فواصل کاشت: 4 در 4 متر

 

 میاندوآب نهال

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما

درباره ما

نهالستان میاندوآب نهال (رجبی) با سال ها تجربه در زمینه نهال کاری و فروش نهال های مثمر و غیر مثمر، بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور میباشد. احداث باغات مدرن و تجاری با کادر مجرب و کار بلد تنها نمونه کوچکی از فعالیت ما در این عرصه میباشد.
تولید انواع نهال های خاص و با کیفیت (اعم از: گردو چندلر، فرنور، ژنوتیپ، پدرو، هارتلی، توسرخ، فرانکت، انواع انگور های خاص و کمیاب و...) تخصص ماست.
همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به میاندوآب نهال می‌باشد. [ طراحی و توسعه توسط عصر جدید ]

آی بلاگ

واتساپ
تلگرام